Dvojmontáže

Pro co nejmenší hutnění půdy či pro co nejvyšší nosnost dodáváme i dvojmontážové systémy. Pro zachování stávajících kol dokážeme přichytit nová kola k původním diskům, případně dodáme kompletní dvojmontážová kola přesně podle vašich požadavků.


Zajišťujeme dvojmontážové systémy pro traktory John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Claas, Zetor, Deutz-Fahr, Case IH, Valtra, Kubota či Fendt apod., kejdovače a jinou zemědělskou techniku podle požadavků zákazníka.


Kola můžeme použít obě plnohodnotná široká pro co nejmenší hutnění půdy, obě úzká, abychom nepřejížděli kultury, ale i kombinaci širokých kol s úzkými. 


Pneumatiky zde můžeme použít všechny dostupné, jako je Michelin, BKT, Firestone, Continental, Bridgestone, Alliance, Ceat a jiné, podle požadavků zákazníka.


Dvojmontážové systémy dodáváme pneuservisům, ale i konečným uživatelům a dodací termíny jsou 2-12 týdnů, dle specifických požadavků zákazníka a množství objednávek. Zákazník je vždy předem informován. Doporučujeme řešit poptávku v předstihu.

Nezávazně poptat

Poptat
Dvojmontáže Dvojmontáže

Pokud si nevíte s něčím rady, kontaktujte nás a společně najdeme vhodné řešení.

Kontaktujte nás