Powered by Smartsupp

Kultivační kola

Kultivační kola, úzká kola pro traktory, které nepoškodí zasazené kultury. Obvod úzkých pneu většinou sedí s originálními pneu, které byly použity na traktoru. Můžeme ale použít i vyšší kola dle daných poměrů. Zálisy jsou dodávány tak, aby rozchod seděl dle vašich potřeb. Kultivační kola jsou v dnešní době samozřejmou výbavou traktorů na farmách a v družstvech. 


Kola jsou vyráběny celosvařené, ale i hvězdicové či Multitrack, aby si zemědělec mohl nastavit rozchod kol dle aktuálních potřeb. Mezi naše přední modely stavitelných disků patří Multitrack, se kterými můžete dosáhnout až 16 různých stop, aniž by pevnost disků byla snížena. 


Nejčastější obutí pro tyto disky jsou značky Firestone, BKT, Alliance, Ascenso, Michelin či Mitas. Samozřejmě bereme v potaz přání zákazníka a jsme schopni dodat pneu i jiných značek, vše závisí na rozměrech, nosnosti a vašem rozhodnutí. 


Kultivační kola zajistíme pro všechny modely traktorů značek John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Class, Zetor, Deutz-Fahr, Case IH, Valtra, Kubota či Fendt aj. v rozměrech až 54 palců a v síle materiálu 10, 12 nebo 15 mm. Pokud si nebudete přát jinak, vždy volíme RAL barvu disků dle originálu. 


Produkt dodáváme výrobcům techniky, pneuservisům ale i konečným zákazníkům. Dodací termíny jsou převážně od 2 do 10 týdnů, vše závisí na množství objednávek. O termínu dodání je zákazník vždy informován předem.

Nezávazně poptat

Poptat
Kultivační kola Kultivační kola

Pokud si s něčím nevíte rady a nebo si nejste jistí, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme!

Kontaktujte nás